Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zselektronik/ftp/cisco/templates/cisco_ver_1_7/functions.php on line 194
Kontakt - Lokalna akademia CISCO
Program Cisco Networking Academy jest kierowany do szerokiego kręgu odbiorców. Adresatami programu są uczniowie starszych klas szkół ponadgimnazjalnych, studenci studiów oraz osoby, które chcą uzyskać nowe umiejętności w ramach przekwalifikowania zawodowego. Podstawowy kurs w Cisco Networking Academy obejmuje 4 semestry i przygotowuje do uzyskania certyfikatu zawodowego Cisco Certified Networking Associate (CCNA).
Uczestnicy tego kursu nabywają umiejętności niezbędne do projektowania, budowania i bieżącej obsługi małych i średnich sieci komputerowych. Akademie Cisco oferują także kursy zaawansowanych technologii sieciowych oraz kursy podstaw informatyki
i programowania komputerów. Program kształcenia Cisco Networking Academy odzwierciedla bieżące trendy w metodyce kształcenia. Wiedza jest przekazywana za pomocą różnych technik nauczania.
Program akademii jest stale i na bieżąco aktualizowany tak, by uczestnicy kursów uzyskiwali najnowszą wiedzę z zakresu technologii sieciowych. Jednocześnie stałe kontakty pomiędzy firmą Cisco Systems a akademiami prowadzącymi zajęcia, pozwalają na uaktualnianie
i dostosowanie programu w zależności od potrzeb odbiorców i wymagań lokalnego rynku pracy.
Program NetAcad rozwija się dynamicznie na całym świecie. W ponad 152 krajach wiedzę na temat sieci komputerowych zdobywa obecnie ponad 200 000 uczniów i studentów. W Polsce istnieje 131 akademii, które do tej pory wykształciły 6730 studentów.
Akademie zatrudniają 333 instruktorów. Akademie lokalne są to zwykle szkoły średnie, uczelnie wyższe lub samorządowe centra kształcenia.

Kontakt

Cisco
Adres:
ul. Sadkowska 19,
Radom,
26-600
Telefon:
(048) 344-81-16
Faks:
(048) 344-05-97
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:

Instruktorzy:
Tomasz Marek
Paweł Pirosz
Paweł Wach

Informacje:

Uczniowie zainteresowani rozszerzeniem swojej wiedzy informatycznej lub rozpoczęciem kariery w branży high-tech znajdą to, czego szukają w Cisco Networking Academy Program w Academy Cisco w Zespole Szkół elektronicznych w Radomiu. Uczniowie nie tylko będą mieli dostęp do treści IT napisanych przez zespół specjalistów IT, będą również mieli możliwość zdobycia bogatego doświadczenia poprzez uczenie się online i uczestnictwo w warsztatach praktycznych. Program Akademii obejmuje sieciowe kursy uzupełnione zajęciami takimi jak: animowane symulacje, wideo i interaktywne quizy, a także cenne praktyczne ćwiczenia laboratoryjne przydatne na co dzień w pracy.. 

Na skróty

Przyszłość jest Twoja

ZDOBĄDŹ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI HIGH-TECH
ROZPOCZNIJ KARIERĘ JUŻ DZISIAJ.

Kontakt

Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

048) 344-81-16

fax (048) 344-05-97