Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zselektronik/ftp/cisco/templates/cisco_ver_1_7/functions.php on line 194

Lokalna akademia CISCO

Lokalna akademia CiscoChcemy aby nasza Akademia stała się miejscem dającym możliwość dobrego przygotowania Cię na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości IT oraz wprowadzenia Cię na rynek pracy high-tech, poprzez rozpoczęcie ścieżki certyfikacyjnej CISCO. Niech Akademia Zespołu Szkół Elektronicznych będzie miejscem wymiany myśli, idei, poglądów dla osiągnięcia wspólnego celu jakim jest ułatwienie zdobywania praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych w planowaniu kariery technika informatyka, technika teleinformatyka czy technika elektronika.

To już 5 lat jak jesteśmy z Wami!

5lat

Szkolenia w Akademii prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów posiadających kwalifikacje międzynarodowe, długoletnie doświadczenie oraz ciekawe osobowości.

Nasi instruktorzy:

• Tomasz Marek
  • Paweł Pirosz
  • Paweł Wach

Nasi instruktorzy zostali uhonorowani już dwukrotnie prastiżową nagrodą Cisco Expert Level Instructor Excellence oraz Cisco Expert Level Instructor Advanced i tym samym znaleźli się w czołówce instruktorów CISCO na świecie.

pirosz